Категорії
BLOG

Як зберегти підприємництво? (продовження)

Працювати 100 годин на тиждень на себе, щоб не працювати 40 годин на когось. В цьому вся суть бізнесу. Але є й чудова новина: бізнес – це незалежність. Тобто, свобода самостійно ухвалювати рішення. Чи багато хто з нас хотів би таку незалежність, якби це не було так важко?

❌Так-так, друзі, важко. Але реально!

Слід зменшити бюрократичні перешкоди для бізнесу.

Щоб вдихнути життя в міста та збільшити зайнятість, усім гравцям – уряду, банкам, провайдерам – слід зменшити бюрократичні перешкоди для бізнесу. Багато видів бізнесу потребують ліцензування. Марк Цукерберг може заснувати Facebook без дозволу, але не може без дозволу уряду постригти волосся.

✅ Щоб зберегти дух підприємництва, потрібно його полегшити. І ми на правильному шляху.


Ми на правильному шляху…

Технології відкривають нові види і можливості бізнесу. Тепер започаткувати свою справу, можна не виходячи з дому. Це відкриває нові можливості молодим мамам. За даними соціологічного дослідження на 75% більше жінок, ніж чоловіків, вважають. що праця дома – основна мотивація для для старту своєї справи.

Підприємництво не завжди пристрасть, інколи це потреба.

Люди третьої статті (які не позиціонують себе із жодною статтю), у чотири рази частіше стають підприємцями, тому що вони ніде не можуть знайти роботу. Підприємництво не завжди пристрасть, інколи це потреба.

Тому, якщо ви відчуваєте таку потребу, але вас досі зупиняє страх “прогоріти”, ми вам допоможемо швидко оцінити вашу ідею на рентабельність. Як? Переходьте =>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *