Категорії
BLOG

Хаос в бізнесі. Норма чи може бути по-іншому?

Уявімо ситуацію: ваш постійний клієнт, який робив великі замовлення, в один момент відмовився далі працювати з вашою компанією. Шок. Паніка. Як? Чому? Що сталося?

Хаос в бізнесі. Норма чи може бути по-іншому? 2
Як не з’їхати з глузду?

У власника одразу питання до керівника відділу продажів, а в нього відповідно до менеджера, який «вів» цього клієнта. А тепер згущаємо фарби. Цей менеджер з продажів звільнився. Ви починаєте піднімати всі архіви, «лапатити» блокноти, таблиці, пригадувати розмови, вишукувати колишнього працівника, аби з’ясувати, що сталося.

Як вам така історія?

Не дуже, правда?

Насправді, дуже дивно, що сьогодні ще можуть траплятися такі ситуації. Інформаційні технології дають можливість впорядкувати хаос та автоматизувати взаємодію з вашими клієнтами.

Автоматизувати бізнес допоможе
CRM-ситема.

Встановивши, простеньку CRM-ку ви завжди будете мати «під рукою» впорядковану інформацію для управління продажами. 

Ви зможете прослухати всі телефонні розмови, прочитати переписку та історію спілкування з кожним клієнтом. Також ви можете побачити у кого із ваших менеджерів просідають продажі через погану консультацію, а у кого через те, що вони не вміють закривати угоди.

Як обрати CRM-систему?

Orderoom допоможе підібрати та інтегрувати програмне забезпечення конкретно під ваш бізнес. Дізнатися детальніше про послуги та умови співпраці за посиланням ↓ ↓ ↓

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *