Категорії
BLOG

Сім’я “City Profit”. Хто ми?

Ми не просто команда – ми 👨‍👩‍👧‍👦  сім’я компаній “City Profit”.

Коротко про кожного нас:

Сім'я "City Profit". Хто ми? 2

🔴 “City Proit” – бізнес “під ключ” – це якщо в трьох словах про все, чим займаються наші сітіки. Спочатку вони розрахують для вас стартову фінансову модель (#стартап_модель), а потім … запросять перерізати стрічку на відкритті ВАШОГО бізнесу. Стротити систему з нуля, або “прокачати” існуючу; сформувати команду чи побудувати відділ продажів; придумати маркетингову стратегію чи план продажів. Для них НЕ ІСНУЄ НЕРЕАЛЬНИХ задач!

Сім'я "City Profit". Хто ми? 3

🔴 ‘’Colombo Marketing” – це імідж-мейкери вашого бренду в інтернеті. Вони не зроблять з вашого продукту “цукерку” … і не сподівайтеся! Вони зроблять бомбу-ракету, адже від неї ефект більш приголомшлевий! Якісний та продающий контент – це їхня пристрасть. Обережно, вони знають все що хочуть ЧУТИ І БАЧИТИ ваші споживачі на сайті і у соціальних мережах.

Сім'я "City Profit". Хто ми? 4

🔴 “Orderoom” – їхня фішка спрощувати все складне. Для них не існує слова “ХАОС”, бо там де є беспорядок – вони все систематизують. Навіть, якщо ви думаєте, що у вашому бізнесі все ідеально, повірте, вони завжди знайдуть крихітну деталь, яка могла би працювати ефективніше. Розробка та впровадження програмного забезпечення, CRM-систем, автоматизація процесів – то до них.

Сім'я "City Profit". Хто ми? 5

🔴 Master Director: OPEN – це фабрика бізнесменів нового покоління. Їхня місія навчити ЕФЕКТИВНО управляти бізнесом будь-кого. Вони допоможуть освоїти найкращі інструменти, які “City Profit” успішно впроваджує вже 9 років у різних сферах бізнесу та процесу. Все, що для цього потрібно – ваше бажання розвиватися. А решта .. решта вони вас навчать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *