Категорії
BLOG SME2027

Пошук донора. Як уникнути помилок.

З чого починається успішна співпраця з ЄС?

Крок 1.

Правильно знайти організацію, яка проінвестує вашу ідею – велика наука.
Це один із найважливіших етапів. Саме він визначає успіх вашої подальшої роботи.


Які помилки виникають на цьому етапі?

❌Більшість проектів “провальні” через те, що вони просто не відповідають напрямку програми. Тобто донор повідомляє: «Ми підтримуємо розвиток громадянської свідомості», а ви йому заявляєте: «А дайте нам кошти на ремонт школи».

Всі проблеми важливі. І їх неодмінно треба вирішувати. Але є одна страшна таємниця: Донори це не мішки з грошима. Донори це – державні бюджетні організації з дуже конкретними програмами. Вони не можуть дати жодної копійки яка б не відповідала їхньому цільовому призначенню.

❌Друга велика помилка – звертатися до донора “не за розміром”. Це той випадок, коли він справді має значення. Запам’ятайте: малі гранти для організацій, що  розпочинають свою діяльність, великі гранти – для досвідчених організацій які можуть підтвердити свою спроможність досвідом.

❌Третя помилка – не цікавитися ДЕТАЛЬНО, що хоче донор. Як це зробити? Запитати. Для цього є спеціальні форуми. Але якщо немає змоги запитати напрям, то потрібно ознайомитись з документами: сайт, оголошення, про кошти і програму, в рамках якої донор працює. Це основні вихідні документи. Якщо наші задачі не відповідають його очікуванням по кінцевих результатах, то краще заявку не робити взагалі. Бо тоді, вона одразу буде приречена на відхилення. А це дуже демотивує.  

Приєднуйтеся до SME2027. Ми розкажемо вам інші “фішки” успішної співпраці з ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *