Категорії
BLOG MDO

Поширені помилки при наймі співробітників на роботу

Давайте відверто. Сьогодні в Україні кадровий голод. Всі спеціалісти у пошуках кращої долі виїхали за кордон. А пошук нових працівників – головний біль кожної компанії.

Постарайтеся не робити перераховані нижче помилки, аби не втратити цінних людей.

Адже, не забувайте, що поки ви проводите співбесіду, кандидати також оцінюють вас і вашу компанію.

📌Не обмежуйте пошуки занадто сильно

Шукайте людей різного віку, з різним досвідом і походженням, різних рас і статі. Це дозволить вам більш повно побачити всі варіанти. Коли ваш штат більш різноманітний, ви можете залучити людей, які в іншій ситуації могли б і не звернути уваги на вашу компанію. Нові люди можуть кинути виклик звичній роботі бізнесу і принести свіжий погляд, який необхідний завжди.

📌Не довіряйте першому враженню

Зізнайтеся, роботодавці частенько оцінюють кандидатів з огляду на власні симпатії. Зоровому контакту і рукостисканню. Навіть не звертаючи уваги, чи відповідає компетентність кандидата вимогам вакансії та компанії. Безумовно, ви не можете бути впевнені в тому, як поведе себе обрана вами людина. Однак, будьте об’єктивні. .

📌Ви ведете себе нещиро

Якщо ви невірно надаєте інформацію про роботу, про необхідні навички та інші деталі, це може привести до серйозної проблеми. Складіть чіткий список вимог і необхідних навичок. Щоб людина могла зрозуміти, чи зможе він виконувати передбачувані його роботою завдання. Ви заощадите і свій час, і час людей, що шукають роботу. Якщо у вас немає чітких вимог, майте сміливість сказати про це кандидатам. Поясніть їм свій підхід і уточніть, що новий співробітник отримає можливість розвиватися разом з ростом компанії.

📌Ви не враховуєте культуру компанії

Більшість людей проводить на роботі більше часу, ніж з сім’єю або друзями, тому потенційний співробітник хоче знайти собі оточення, де йому буде комфортно і де він отримає певні переваги, які будуть відповідати його персональним цінностям. Пам’ятайте, що кожен працівник представляє ваш бренд.


Якісні кадри – це ключовий ресурс компанії.

Якісні кадри – це ключовий ресурс компанії. Важливо, щоб вони почували себе на своєму місці та отримували задоволення від роботи. Адже відомо, що ефективність «заряджених» працівників зростає утричі.

Мрієте про свою Dream Team? Досить мріяти!

Курс Master Director Open навчить вас формувати якісну команду за ОДИН тиждень.

Поспішайте. Старт програми 20 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *