Категорії
BLOG

Нове покоління бізнесменів

Міленіали прийшли на зміну бебі-бумерам.

Покоління бебі-буму, народжене з 1946-го по 1964-й було найчисленнішою кагортою понад півстоліття. Але у 2019-му їхньому пануванню настане спад, вважають американські вчені. На зміну їм прийдуть міленіали, які суттєво від них відрізняються. Хто це такі?

Бебі-бумери – часто схильні до конфронтацій та моралізаторства. Одержимі манією опіки батьків та суспільним духом колективізму вони щедро наділили себе соціальними виплатами й пенсійними пільгами, поклавши на власних дітей тягар непосильних державних боргів.

Нове покоління бізнесменів 2

Міленіали, народжені з 1981-го по 1996-й, і виросли на зовсім іншій планеті. Їх можна назвати прагматичними ідеалістами. На відміну від бебі-бумерів вони позбавлені месіанства. Порівняно зі своїми батьками вони менше пов’язані з політичними партіями і більш ліберальні.

Це перше покоління, яке почувається у цифровому світі, як риба у воді. А заодно й останнє, яке ще пам’ятає, як писати наукові роботи у бібліотеці.

Погляди міленіалів вже змушують корпорації та культуру змінюватися. Вони хочуть, щоб бізнес ставав більш локальним, «зеленим», і соціально відповідальним.

Велика команда сім’ї компаній “Сіті Профіт” абсолютні міленіали. Про це свідчить, принаймні те, що за 10 років ми змінили понад 80 компаній малого та середнього бізнесу. Ми допомагаємо тих, хто засидівся “в динозаврах” і ризикує втратити своє місце в сучасному бізнес-світі. Ми допомагаємо новачкам, чий потенціал та амбіції готові запалювати “нові зірки” на небосхилі успіху.

Ми покоління міленіалів – прагматичних ідеалістів. Детальніше про нас ↓ ↓ ↓

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *