Категорії
BLOG

Навіщо бізнесу відділ продажів?

А ви би стали терпіти некомпетентного чи надокучливого продавця? 😰 Думаємо, що ні. Сьогодні вибір товарів і послуг на ринку дуже великий. За хвилину можна швидко знайти заміну: зайти в сусідній магазин, набрати інший номер телефону чи відкрити сайт. Для споживача це дуже зручно.

Але якщо поглянути з точки зору 👀 власника бізнесу, то ця ситуація вже не здається  такою простою.

За статистикою 63% людей звертають увагу саме на те, ЯК їм продають!

💭 Якщо не відповідати очікуванням в якості сервісу, то можна залишитися в гордій самотності – в вічному очікуванні на клієнтів!

Максимальних результатів можна добитися тільки, якщо побудувати правильний ⚙ МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОДІЇ зі споживачами. Побудувати самостійну структуру, яка, кажучи простими словами, буде ЗАРОБЛЯТИ ДЛЯ ВАС гроші.


Головне: побудувати правильний МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОДІЇ з клієнтами!

Не завжди вхідний потік клієнтів одразу готовий здійснити покупку вашого продукту. Люди можуть відгукуватися на ваш товар, цікавитися ним, але не купувати! Навіть після якісної реклами є багато питань, які потрібно опрацьовувати.

Задачі відділу продажів:

📌 утримати інтерес

📌 якісно презентувати товар, проконсультувати

📌 довести до здійснення покупки

Один неправильний крок і клієнт піде.

Тепер ви розумієте, яку могутню силу мають працівники, які володіють техніками продажів і вміють їх застосовувати? 🔥

Уявіть ще одну РЕАЛЬНУ ситуацію. У ваших конкурентів 2-є працівників роблять такий самий план продажів, як у вас 5-ро. 📈 Як гадаєте, в чому причина? Відповідь залишайте в коментарях.

P.S. Ви все ще в очікуванні свої клієнтів? Ми вас розчаруємо – вони не прийдуть, якщо їх просто чекати. Замовляйте будівництво відділу продажів від City Profit ↓ ↓ ↓ .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *