Категорії
В Сити Профит

Львов и не эффективный маркетинг для художественного искуства.

Львов и не эффективный маркетинг для художественного искуства. 1Наша компания “Сити Профит” покажет вам что точно делать не стоит, и объяснит почему. Внимание, начали:

По моему субъективному мнению – полное поражение.

Если вы используете людей как носителей информации то ваша информация это либо их тело,  либо их голос.

Тут же вдруг решили что это хороший PR ход. Если вы видите нового человека в компании вы рассматриваете его мимику. Это может и не элементарное умозаключение, но мне давно известное.  Именно по этому кроме логотипа ещё используют лицо бренда.

Поражение в городе Льва.

С уважением, Пименов В.В.

А теперь выдержка из оригинальной статьи

У Львові напівголі моделі представили картини дизайнера Ольги De NoGGa (фото) (10)

У Львові відбулася презентація графічних творів дизайнера Ольги De NoGGa на моделях у форматі подіумного показу. Дівчата і хлопці демонстрували картини, виходячи на подіум з оголеним торсом.

За словами самого автора, твори є своєрідною інтерпретацією її стилю у графіку.

Серія графічних робіт Fashion Illustration представляє картіни, присвячені моді і її героям – дизайнерам і моделям. Художниця в стилізованих жіночих образах демонструє ідеї, які в майбутньому будуть відображені в її колекціях прет-а-порте. Вона об’єднує декоративність, багатство геометричних і квіткових орнаментів і одночасно лаконічність, монохромність, чітку ритмічність і майстерну стилізацію, що характеризують кожен з дійсно вишуканих творів серії.

Усі ілюстрації монохромні, силуети і орнаментальні мотиви виконані чорною тушшю, ледь пожвавлюється кольором напівпрозорої акварелі. Форми природні, витончені і романтичні. Ольга De NoGGa робить символічний акцент на крій, текстуру і орнаментику наряди, додає емоційності, чуттєвості і різноманітності кожної графічної ілюстрації.

Картини будуть експоновані як виставка в галереї “Пори року” з 10 березня по 1 квітня 2011.
Джерело: Ukranews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *