Категорії
BLOG

Ідеї для прибуткового бізнесу у 2019 році

Розпочати свій бізнес і «не прогоріти» з першого разу. Місія не із легких, адже ідеальної формули успіху не існує. Хіба трішки фарту у цьому випадку не буде зайвим. Та все ж потрібно ретельно прогнозувати ризики і фільтрувати варіанти.  

Сьогодні ринок просто перенасичений різними пропозиціями, тому вигадати унікальну торгову пропозицію стає дедалі важче.

І доки мозок не закипів від різноманіття ідей, або їхньої відсутності, ми зібрали для вас кілька варіантів, які успішно «зайшли» на ринку Америки. А тепер маленькими кроками рухаються планетою.


Ідеї для прибуткового бізнесу
у 2019-му

Можливо, ці ідеї надихнуть вас розпочати справу свого життя.

1.       Онлайн-курси. Люди готові платити за якісну інформацію і вчитися у професіоналів своєї справи. Відчуваєте, що якимось навиком ви гарно володієте? Час заробляти собі цим на життя. Створюйте навколо себе об’єднання людей, яким ви цікаві і корисні. Наприклад, створіть курс, як навчитися грати на гітарі, випікати тістечка або підбирати стильні образи. Будь-що, до чого є пристрасть. Вчіться себе продавати і масштабуйте бізнес. До речі, як це можна зробити сьогодні теж вчать на онлайн курсах.

2.      Фітнес-марафони онлайн. Здоровий спосіб життя повертається в моду. До України тренд ввірвався кілька років тому, але частиною повсякденного життя більшості українців так і не став. Це залишається більше виключенням, аніж правилом. Якщо вам близька тема правильного харчування і фізичних навантажень – можете створити власний онлайн марафон. Люди готові платити вам гроші, аби їх життя змінилося на краще.

3.       Послуги виїзного повара, який приготує смачну і корисну їжу вдома за особистими побажаннями замовника. Наче «мама», яка дбає, про раціон харчування. Люди готові платити за економію часу і не витрачати його на кулінарію. Адже навіть, щоб сходити в ресторан потрібно витратити кілька годин.

4.       За останні кілька років в Америці на 73% зріс ринок оренди велосипедів та скутерів. І поки в Україні інфраструктура не дозволяє заробляти на цьому шалені прибутки, все ж відкладати цю ідею на далеку поличку не варто! Такий спосіб пересування дедалі частіше стає популярний у великих містах. Ніхто не хоче годинами стояти в заторах, коли можна в рази швидше добратися з вітерцем. А у випадку з велосипедом ще й мати гару фігуру.

5.       Бухгалтерські послуги. Бізнес по трошки виходить «з тіні». Представники нової економіки жахаються від того, як хтось не сплачує податки. Бухгалтерські послуги допомагають економити купу часу і тримати бізнес в порядку. Люди не бажають «копирсатися» в податковому законодавстві, коли замість них – це може зробити професіонал. А ще допоможе оптимізувати процеси і масштабувати бізнес. Це зароджується нова культура стосунків бізнесменів та експертів.

6.       Товари з Азії. Цю ідею можна розвивати у двох напрямках. Знайти перевірених постачальників і «зайти» з їхнім продуктом на ринок України. Згадайте, як було зі спінерами. Або обслуговувати тих, хто хочуть продавати «спінери». Наприклад допомагати приймати замовлення, упаковувати посилки, відправляти їх покупцям. В Америці це називається фулфілмент-послуги. По такій схемі працює Амазон.

Якщо ви “загорілися” однією із цих ідей – можемо зробити оцінку її рентабельності прямо зараз. Переходь ↓ ↓ ↓

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *