Категорії
BLOG SME2027

Головний результат проекту. Який він має бути?

❌Типова помилка на етапі формування очікуваного результату – він нічим не відрізняється від вашої повсякденної діяльності.

Як це відбувається, зазвичай?

Ви бачите в оголошенні, що проект має тривати 6 місяців. Ви берете на 6 місяців зарплату ваших спеціалістів, комунальні послуги, оренду приміщення, добавляєте буклети, бо має ж бути робота в проекті, донор має бачити що ви інформуєте. Не забули вписати в проект всім по комп’ютеру, проектор ну і краще ремонт в офісі. Аля-оп. І ви вже такий кажете: «В нас є проект».

Трішки вас розчаруємо. Насправді що в нас є, в нас є НІЧОГО.

А знаєте чому?

Це все анітрошки не відрізняється від рутинної роботи.


Головний результат проекту  – МАЄ БУТИ впровадження ЗМІН.

✅ Головний результат проекту  – МАЄ БУТИ впровадження змін. Якщо в кінці проекту ми не отримуємо результату який відрізняє ситуацію від початку проекту, то проекту у нас не має.

Ми повинні запропонувати щось нове, ми повинні запропонувати цінність для донора, цінність для нашого кінцевого клієнта, яка відрізняється від того, що пропонують інші або ціною, або доступністю, або всім одразу. Ці зміни потрібноі чітко описати: кому і чому вони потрібні. Що всі отримають після того як ці зміни збережуться.

Не лякайтеся!


Навик прогнозувтаи наперед результат можна опанувати. Якщо розуміти всю структуру і суть проекту. За цим всім і не тільки хутчіш навчатися на курс 👇👇👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *