Сити Профит. Построение Отделов Продаж в Киеве Под Ключ

Сити Профит. Построение Отделов Продаж в Киеве Под Ключ 1[tcb-script] !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,’script’, ‘https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’); fbq(‘init’, ‘771294199719145’); fbq(‘track’, ‘PageView’);[/tcb-script][tcb-noscript]Сити Профит. Построение Отделов Продаж в Киеве Под Ключ 2[/tcb-noscript] [tcb-script type=”text/javascript”] (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, “script”, “https://cdn.jsdelivr.net/npm/yandex-metrica-watch/tag.js”, “ym”); ym(54891841, “init”, { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true }); [/tcb-script]Сити Профит. Построение Отделов Продаж в Киеве Под Ключ 3

Портфоліо ФАХІВЦІВ ПО УПРАВЛІННЮ РЕЗУЛЬТАТАМИ, а не Консультантів!

Since 2009

Привіт, мене звати Пімєнов Володимир. Я засновник сім’ї компанії «Сіті Профіт» і наше бачення звучить так:  «Змінювати міста і країни через Малий і Середній бізнес». Ми усі впевнені, що мікро і малий бізнес може і повинен конкурувати з монополістами гнучкістю, ефективністю й ультрарентабельністю!

Зробити ще краще. А потім ще

Я пам’ятаю як з’являлась наша компанія в далекому, але незабутньому 2009-му році. Ми брались за найбільш різні проекти. Будували відділи продажів під ключ.

Вигадували нові бізнеси для наших клієнтів. Маркетинг, Побудова Команд, Фінанси та Логістика, Перебудова цілих систем. Ми були першими. Ми були, в чиїхось очах божевільними.

Але, ми незмінно боролись за якість.

За динаміку в якості проектів. Кожен наступний був помітно крутіший попереднього. І ми пройшли цей шлях.

І ми тільки набираємо швидкість.

Денис Михайльо 

Директор з Розвитку в «Сіті Профіт Україна»

Контент повинен надихати, а вже потім продавати

З якими посиланнями, візуалізацією виходить бізнес на ринок?

Бачення. Текст. Дизайн. Динаміка. Настрій. Відео.

Як Вас бачать потенційні клієнти? А як Вас бачать ті, хто вже купляє? А як Вас бачать ті, які через якісь причини припинили?

Всі вони повинні пишатись співробітництвом, інакше … яка Ваша стратегія?

Контент – це більше ніж дзеркало компанії. Контент – це щоденна трансльована філософія

Надя Пімєнова 

Директор з творчості в «CITYPROFIT»

Цифри – це, можливо, і не найголовніше, але куди ж ми без них?!

Сучасний підприємець уже не може прикинути «бізнес-план» на серветці. Начерк? Так!

А далі потрібна фінансова модель. Інакше, можна отримати безліч не найприємніших сюрпризів. Не порахувати витрати на логістику і втратити маржу. Не перевірити ще раз ціноутворення і понизити середній чек. Не врахувати сезонність і просто «не вгадати» з товарними запасами й системами мотивацій для партнерів.

Довірте цю роботу тим, хто порахував понад 100 проектів і має доведену точність в прогнозах.

А потім сформуйте власну систему, автоматизуйте бізнес-процеси

Або … просто продовжуйте рахувати на серветках.

Ольга Малихіна 

Директор з Аналітики сім’ї компаній «CITYPROFIT»

Навчитись і робити свою справу пречудово!

Працюю в сім’ї компаній з 2018-го року. Тут я для себе опановую нові технології, нові способи роботи, інструменти «Сіті Профіт».

Бачу чітку перспективу України як новатора, бо в український бізнес хоч і не просто, але 100% можливо привернути Європейські Фонди: іноді безвідсоткові кредити, а іноді навіть безповоротні інвестиції.

Також бачу, що «більшість» підприємців навіть половини інструментів, доступні їм, не використовують.

Марія Некачало

Директор з Продажу в «Сіті Профіт»

Пере-придумать!

Другие стратегии не работают.

Створюючи прекрасне нове для малого і середнього підприємця, ми завжди шукаємо спосіб пере-придумувати не тільки конкретний бізнес, задача: пере-придумувати галузь!

Виходить у нас чи ні – залежить, в тому числі, і від клієнта. Але, поки в тих 30+ сферах, в яких ми встигли попрацювати у форматі «побудова під ключ», нам певно ЩАСТИЛО.

І тому наше портфоліо перфектне ось уже протягом 10 років.

Пімєнов Володимир

Засновник сім’ї компаній «CITYPROFIT»

Концептолог. Фахівець по управлінню результатами/Кризовий менеджер

Наші принципи

Ми НЕ працюємо з Аптеками, Цигарками, Алкоголем, Зброєю, Банками, Страховками, Бізнесом в Російській Федерації. Більш того, ми не працюємо з компаніями, в яких більше ніж два власники приймають рішення.

Ми повертаємо гроші за попередні роботи («СтартапМодель», Діагностика Ніші «Старт», «Формалізація»), якщо ми не зможемо зробити для Вас радикальні зміни в чистому прибутку.

Таким чином, ми зберігаємо своє портфоліо, напевно, найкращих фахівців по управлінню результатами країни, а з Вами ведемо виключно чесне партнерство.

© {tcb_current_year} CITY PROFIT 

Київ

Пропозиції не є публічною офертю.