Категорії
BLOG MDO

Чому українці не хочуть бути підприємцями? ​

Сьогодні Україна серед лідерів у світі за найнижчим рівнем бажання і можливостей бути підприємцем. Про що це говорить? Про те, що українці не хочуть, бояться, не можуть або просто не знають як відкрити власний бізнес. 90-ті давним-давно минули, а звички залишились. В українців лише останні кілька років почало ментально формуватися нове розуміння про підприємництво: за те, що заробляєш гроші своїм розумом — до в’язниці не саджають.

Головна причина —  страх «прогоріти».

На жаль, наша культура не вміє підтримувати лузерів. Наприклад, взяв чоловік 1 000 доларів і відкрив булочну. Якщо бізнес не пішов, об цю людину «витирають ноги» друзі, товариші, можливо, навіть родичі. В “здоровій” підприємницькій культурі взагалі НЕ МАЄ ПОНЯТТЯ невдачі. Це досвід, який дозволить в майбутньому працювати ще краще і ефективніше.

Із усіх стартапів — 99,7% були провальними? Так-так. Але люди починають спочатку і не бояться програвати. І це, насправді, дуже круто.

Найголовніше – розуміти базову модель

Малий та середній бізнес в розвинутих країнах є основою економіки. Наша основна мета, щоб так було і в нашій країні! Тому, підприємцем, звісно бути!

Про ВАЖЛИВЕ!!! Найголовніше, якщо ви хочете позбутися страху “прогоріти”, потрібно зрозуміти базову модель бізнесу. У цьому ми завжди готові допомогти. У нас за плечима 80 успішно запущених в роботу бізнесів. Ми знаємо, як це працює на ділі, а не на словах. 
Долучайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *