Категорії
BLOG MDO

Бізнес-секрети від найстаршої компанії в світі

Найстарішому бізнесу в світі – 1312 років!

Готель Nishiyama Onsen Keiunkan побудований у 707 році на гарячих джерелах в японському містечку Хаякава. Тільки уявіть, заклад зберігся ще з часів правління Карла Великого, першого імператора Великої Римської Імперії. А що саме цікаве: готелем досі управляє та ж сама сім’я засновників Махіто. Тільки вже у 52-му поколінні.

Співробітники готелю також працюють тут поколіннями. Головний принцип управління компанією полягає в служінні. Тобто працівники тут не лише заробляють кошти на життя, вони захищають цінність самого готелю.


Таємниця успіху – сервіс

Керівництво компанії понад тисячоліття завжди ставить інтереси своїх співробітників попереду інтересів акціонерів і амбіцій. Вони ніколи не намагалися відкривати численні філії і побудувати мережу готелів. Цифри підтверджують, що з амбіціями варто бути обережними: 89,4% компаній з історією в більш 100 років – це підприємства з чисельністю працівників менше 300 чоловік.

Якщо розвиток і зростання стають пріоритетом, то це перетворюється на своєрідне прокляття для компанії в довгостроковій перспективі. Малому та середньому бізнесу  простіше вижити.

Ще одна таємниця успіху – сервіс. Японія унікальна тим, що все тут віддані своїй службі.І це приваблює клієнтів. У світі існує 5586 компаній, яким вже понад 200 років. 3146 компаній (а це 56%) належать японцям. На другому місці Німеччина, де знаходяться 837 компаній-довгожителів.

Хочеш, щоб японці їхали до тебе за досвідом?

Згідно з дослідженнями зараз у світі середня тривалість життя компаній становить всього лише 15 років. В епоху, коли бізнеси постійно замінюють один одного, ми могли б багато чому навчитися у компаній, чия репутація в тисячі років довша.

Історія успіху готелю Nishiyama Onsen Keiunkan це лише приклад, а не панацея.  
Ви також можете створити мотивовану команду працівників та збільшити кількість клієнтів. Великий бізнес починається з маленьких змін.

Реєструйся на курс Master Director Open. Оптимізуй свій бізнес. І тоді японці приїдуть до тебе переймати досвід управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *