Сім’я «City Profit». Хто ми?

Ми не просто команда — ми 👨‍👩‍👧‍👦  сім’я компаній “City Profit”.

Коротко про кожного нас:

🔴 “City Proit” — бізнес “під ключ” — це якщо в трьох словах про все, чим займаються наші сітіки. Спочатку вони розрахують для вас стартову фінансову модель (#стартап_модель), а потім … запросять перерізати стрічку на відкритті ВАШОГО бізнесу. Стротити систему з нуля, або “прокачати” існуючу; сформувати команду чи побудувати відділ продажів; придумати маркетингову стратегію чи план продажів. Для них НЕ ІСНУЄ НЕРЕАЛЬНИХ задач!

🔴 ‘’Colombo Marketing” — це імідж-мейкери вашого бренду в інтернеті. Вони не зроблять з вашого продукту “цукерку” … і не сподівайтеся! Вони зроблять бомбу-ракету, адже від неї ефект більш приголомшлевий! Якісний та продающий контент — це їхня пристрасть. Обережно, вони знають все що хочуть ЧУТИ І БАЧИТИ ваші споживачі на сайті і у соціальних мережах.

🔴 “Orderoom” — їхня фішка спрощувати все складне. Для них не існує слова “ХАОС”, бо там де є беспорядок — вони все систематизують. Навіть, якщо ви думаєте, що у вашому бізнесі все ідеально, повірте, вони завжди знайдуть крихітну деталь, яка могла би працювати ефективніше. Розробка та впровадження програмного забезпечення, CRM-систем, автоматизація процесів — то до них.

🔴 Master Director: OPEN — це фабрика бізнесменів нового покоління. Їхня місія навчити ЕФЕКТИВНО управляти бізнесом будь-кого. Вони допоможуть освоїти найкращі інструменти, які “City Profit” успішно впроваджує вже 9 років у різних сферах бізнесу та процесу. Все, що для цього потрібно — ваше бажання розвиватися. А решта .. решта вони вас навчать.

Опубликовано в BLOG